wróć do portfolio

Ten projekt nie powstał na zamówienie. Jego pomysł zrodził się z naszej pasji zostawiania drobnych, ale wyjątkowych śladów BrandDobrego+ w otoczeniu. Wyobraziliśmy sobie nieskazitelnie czysty sok owocowy, który nie zadowoli się miejscem na półce w supermarkecie. Myślami wędrowaliśmy przez piwniczne składy Spyrosa Metaxy, podziemia Château de Cognac, zakamarki starej destylarni Johna Jamesona. Tak powstawała idea soku 101% o szczególnej recepturze:

STO PROCENT SOKU + JEDEN PROCENT PASJI

Nasz produkt miał być nieskażony żadnymi dodatkami, jak gdyby wydarty Naturze, wprost z troskliwie uprawianych owocowych drzew wyciśnięty do sterylnie czystych, szklanych opakowań. Genialną prostotę tego procesu produkcji, opartego wyłącznie na pasteryzacji, staraliśmy się oddać w kształcie i zdobieniu butelki. Jest ona przejrzysta, nie kryje w sobie żadnych tajemnic poza smakiem, którego strzeże czarne wieczko zabezpieczone banderolą. Strzeże - i kusi...
Zamiast potoku słów na butelce - oszczędny w formie kod QR. Magiczny kwadracik prowadzi do wirtualnej przestrzeni doznań i inspiracji, do której zapraszamy wszystkich, którzy będą mieli okazję sięgnąć po nasze soki. Ten 1% pasji kryje się właśnie tam - naprawdę warto go odkryć!
W całym projekcie nie ma elementów zbędnych, brzydkich, niedopracowanych. Opakowania, system dystrybucji, obecność marki w przestrzeni - tu każdy detal ma znaczenie, budzi konkretne skojarzenia i reakcje.
Stworzyliśmy wyjątkowy produkt - dedykowany wybranym konsumentom. Trafi on tylko do tych miejsc, które wpisywać się będą w koncepcję marki. 101%. No i, rzecz jasna, w ręce najlepszych Klientów naszej pracowni!
materiały promocyjne: lniana torba, ekologiczny notatnik, drewniany długopis i drewniane wizytówki
menu stolikowe
samochód dostawczy
strona www
wersja mobilna strony www
ŻYJ NA STO JEDEN PROCENT!