wróć do portfolio

Fantastycznie pracuje się z tymi i dla tych, którzy rozumieją i dzielą z nami naszą pasję zmieniania świata na lepsze. Właśnie dlatego powołaliśmy do życia Akademię Brandu. Zapraszamy do niej naszych Klientów, Przyjaciół i wszystkich innych, którym zależy na profesjonalnym – i estetycznie doskonałym – wizerunku ich marki. Edukację i praktykę zaczęliśmy, rzecz jasna, od własnego podwórka…

W projektowaniu oprawy wizualnej Akademii Brandu wykorzystaliśmy zdobywaną przez lata i wciąż pogłębianą wiedzę z obszarów designu, architektury narzędzi wizerunkowych i odpowiedzialnego marketingu. Powstał projekt minimalistyczny, a przy tym czytelny w swoim przekazie - pierwsze “case study” dla uczestników naszej Akademii.
Oszczędnie i nowocześnie - tak wyglądają materiały wizerunkowe Akademii Brandu. Stronie internetowej nie zabrakło dynamizmu, a materiałom drukowanym - przejrzystości. Jak udało się nam to osiągnąć? O tym z przyjemnością opowiemy Ci na jednym z naszych wykładów. Wpadnij na najbliższe spotkanie!